Co robić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?

Co robić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów? Posiadam kilkuletnie…

Co robić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niestety jest tak, iż straciłem duże pieniądze. Dopiero od jakiegoś roku nareszcie nie sponsoruję buków.
Co się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają wielkie pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy w taki sposób grają. Czyli trzeba trochę zmienić własną strategię – sporo lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie najczęściej kwestia jest taka, iż zasadniczo obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Myślę, że to niesamowite, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy chętnie dzielą się swoimi typami. Lubię, gdy ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chciałbym również trochę wspomnieć o psychice – a więc zasadniczo czymś bardzo wskazanym jest to by nie sądzić, iż w porządku jest to by nieustannie grać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Related Post

top